З віком практично у кожної людини з’являються проблеми зі спиною: болі, дискомфорт, скутість в області плечового пояса і шиї. Традиційна медицина в лікуванні хвороб хребта, як правило, рекомендує пацієнтам обмеження фізичної активності, прийом медикаментів і нерідко оперативне втручання. А фахівці Центрів лікування хребта і суглобів «Кінезіс» стверджують, що є інша більш ефективна та безпечна методика. Яка називається: кінезітерапія − лікування рухом!

Кінезітерапія – це нетравматична методика безопераційного лікування захворювань хребта і суглобів, яка показує свою ефективність завдяки природній здатності організму до самовідновлення.

В людині все є, щоб не хворіти, щоб вилікуватися і повернути радість до життя. Саме цим і займаються фахівці центрів «Кінезіс» в Хмельницькому, Кам’янець-Подільському, Сатанові, Дунаївцях. Вони повертають повноцінну працездатність після, здавалося б, найскладніших хвороб і все це без застосування будь-яких медикаментів.

Кінезітерапія − лікування рухом!

Як це працює? Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма, що враховує його індивідуальні особливості та рівень фізичного розвитку, ступінь захворювання, загальний стан здоров’я. Програма включає спеціальні реабілітаційні вправи, призначені для поліпшення рухливості суглобів, еластичності м’язів, зв’язок і сухожиль. Спочатку, як правило, даються полегшені варіанти вправ з мінімальними навантаженнями, поступово складність програм підвищується.

Виконання вправ відбувається під контролем персонального інструктора-кінезітерапевта.

В результаті: · Знімається больовий синдром; · Активізуються глибокі м’язи; · Відновлюється живлення уражених тканин; · Повертається рухливість суглобів і хребта; · Значно зростають рухові можливості; · Працездатність; · Поліпшується якість життя. У чому суть методу? Головна причина, по якій виникає переважна більшість хвороб опорно-рухового апарату, − це диспропорція в розвитку м’язів людини. Протягом життя одні групи м’язів постійно знаходяться в розтягнутому стані й з часом слабшають, а інші, навпаки, завжди напружені, і не дають можливості суглобам займати правильне положення.

Стан наших м’язів — це, по суті, єдиний фактор, який викликає хвороби суглобів.

Тому для лікування хвороб опорно-рухового апарату найефективнішим буде той метод, який буде впливати на проблемні м’язи безпосередньо, покращуючи їх тонус.

Це означає, що необхідно природним шляхом нормалізувати роботу м’язів і відновити фізіологічне положення суглобів. Саме цим і займається кінезітерапія.

Кінезітерапія − лікування рухом. Унікальність багатофункціональних тренажерів, які допомагають хворому в роботі над своїми м’язами і суглобами, полягає в активізації глибоких м’язів та зв’язок без осьового навантаження з максимально точним дозуванням прикладених зусиль під час занять.

Програма лікування розробляється лікарем-кінезітерапевтом для кожного пацієнта індивідуально, з урахуванням стану здоров’я та особливостей його організму.

Особливий акцент робиться на навчання техніці правильного дихання. Тому що без правильного дихання лікувальний рух неможливо. Правила дихання прості, але вміння ними користуватися сильно впливає на лікувальний ефект на будь-якому етапі реабілітаційної програми.

Курс лікування складається з 12-36 сеансів.

Уже після половини сеансів ви помітите поліпшення свого стану, а після проходження повного курсу у вас повністю зникнуть болі і відновиться рухливість хребта і суглобів.

Після проходження одного або декількох циклів кінезітерапії (це залежить від темпу позитивних змін, що відбуваються в процесі занять) пацієнти переводяться на програми, необхідні для підтримки досягнутого стану.

Показання до кінезітерапії: · Сколіоз; · Коксартроз; · Остеохондроз; · Грижі хребта; · Вивих плечового суглобу, периартрит, біль у плечі та лопатці; · Поразка ліктьового суглобу; · Артроз колінного суглобу; · Головні болі, запаморочення, Психосоматична депресія, безсоння; · Надмірна вага, целюліт; · Опущення внутрішніх органів.

Кінезітерапія також дуже ефективна в реабілітації після: · ішемічного інсульту; · інфаркту міокарда; · перелому хребта; · ендопротезування суглобів; · операцій на хребті та внутрішніх органах.