Чи можливо вилікувати грижу хребта без операції?

Для початку кілька слів про метод. Що таке ця сама кінезітерапія. Назва визначається як «лікування рухом». Тобто в якості основного засобу впливу на хворобливі й /або травмовані ділянки тіла (грижа хребта, наприклад) є особливим чином організована рухова активність самого пацієнта. «Який же рух? »- запитаєте Ви, -«При травмі та хворобі (грижа хребта) лікарі активно рухатися категорично забороняють ». Так! інтенсивні тренувальні навантаження заборонені, а локальні біо-механічно прораховані руху — навпаки, показані, і навіть рекомендовані при лікуванні грижі хребта.

І ось чому. Справа в тому, що при наявності у людини 400 м’язів, об’єднаних в різні групи (наприклад, м’язи спини) повноцінно працюють 5-6 груп. Решта ж або взагалі не діють, або знаходяться в постійному неусвідомлюваній людиною напрузі. Тобто виникає явний перекіс в системі (чи далеко, наприклад, поїде автомобіль з підклинювати колесом?), який призводить до збільшення існуючих проблем зі здоров’ям і появи нових, в тому числі і грижі міжхребцевих дисків. Певна частина м’язів не включені в роботу, тобто не тренувався. І тому нерідкі випадки, коли в Клініку відновного лікування звертаються навіть зірки спорту, і після незначних фізичних навантажень (але правильно спрямованих) мучаться крепатура.

Чим же пояснюються такі фізичні впливу кінезітерапії при проходженні курсу «Лікування грижі хребта»?

Відповідь проста: включаються в роботу всі, аж до самих мікроскопічних, волокна м’язів і зв’язки проблемних зон, в тому числі і області грижі міжхребцевого диска. А якщо вони працюють, значить, перекачують кров і лімфу (за даними досліджень, в 50 — 60 разів збільшується обмін речовин в зонах впливу). А це значить, що в десятки разів більше будівельного матеріалу для кісток, зв’язок, хрящів, і ще маса необхідних речовин поставляється для нормальної роботи опорно-рухового апарату і усунення причини виникнення грижі міжхребцевого диска.

Даний метод лікування і реабілітації захворювань опорно-рухового апарата не новий, але добре забутий старий. А взагалі ж відома кинезотерапия тисячі років, адже йога, цигун — це теж лікування рухом.

А чому для лікування грижі хребта їдуть до Німеччини і переплачують чималі суми, замість того, щоб отримати якісні послуги в Україні? Тут причина криється, швидше за все, в площині ринкових відносин, а саме: розкрученість брендів зарубіжних клінік, більш якісний і просунутий медичний маркетинг, суми бюджету на просування. У Німеччині, звичайно, всі ці показники на порядки вище, ніж в Україні.

Однак Ви можете, не залишаючи країни, вже сьогодні отримати якісне лікування міжхребцевої грижі і реабілітацію після артроскопії, ендопротезування, операцій на хребті, травм хребта, переломів кісток і суглобів, травм периферичних нервів.

Клініка відновного лікування має семирічний досвід лікування грижі хребта і реабілітації після травм і операцій.

Як проходить лікування грижі в нашому центрі?

Спочатку пацієнт направляється на консультацію фахівця (вертебролога, ортопеда, невролога, кінезотерапевт і т.д.).

Консультація включає в себе:

— огляд

— неврологічне та ортопедичне обстеження

— мануальное м’язове тестування

— вивчення представлених додаткових методів дослідження (рентгенограми, МРТ, КТ, УЗД).

На первинному огляді МРТ НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО !!! тому досвідчений фахівець може визначити патологію (ГРИЖУ) і іншими методами. Розмір грижі не має значення! Під час огляду враховуються об’єктивні і суб’єктивні симптоми. Біль — це суб’єктивний симптом, її можна перебільшити або применшити. Об’єктивні симптоми (збережені м’язова сила, рефлекси, чутливість) у більшості пацієнтів не викликають занепокоєння, тому грижу слід лікувати консервативно !!! Звідси випливає, що грижа — це опис в МРТ, але ми не лікуємо опис, а лікуємо пацієнта. У нас багато пацієнтів з секвеструвати грижами, грижами, які викликають абсолютний і відносний стеноз в хребетному каналі. Ми наводимо МРТ таких пацієнтів до і після лікування, де видно, що розмір гриж зменшується, або вони повністю розсмоктуються. Ці пацієнти не просто добре себе почувають на протязі ряду років, але вони ведуть активний спосіб життя, багато хто виконує важку фізичну роботу, займаються спортом.

Так, ми не говоримо, що процес одужання — легкий і швидкий, але якщо Ви хочете повернутися в лад, то Ви повинні цього захотіти, а ми допоможемо Вам. Наш Центр пропонує широкий спектр надання медичної допомоги. Але основним методом лікування ми вважаємо кінезотерапією!

З 2000 року ми відвідували Центри кінезотерапією Бубновського і Дикуля в Москві і володіємо їх методикою агресивної кінезотерапії. Наші фахівці вивчали кинезотерапию в Ізраїлі, Швейцарії, Німеччині, країнах Прибалтики. Наш Центр регулярно відвідують кінезіотерапевт і реабілітологи з США і Німеччини, Ізраїлю та Росії. Вони із задоволенням діляться з нами своїм досвідом.

Наші методики лікування позбавлять Вас від болю, повернуть рухливість в суглобах і впевненість в собі, а головне — допоможуть уникнути операції! Приходьте до нас, спілкуйтеся з пацієнтами, і Ви зрозумієте, що грижа — не вирок!