Головний біль на сьогоднішній день, на жаль, − це найбільш часта причина звернення до лікарів різних спеціальностей і одна з головних причин нашого «не такого, як би хотілося» загального стану організму.

Джерел головних болів багато. Це можуть бути як недосипання, стрес, остеохондроз, дефіцит в організмі деяких мікроелементів, так і серйозні захворювання, наприклад, менінгіт і навіть пухлина мозку.

Від чого з’являється головний біль − можна міркувати багато і довго, але головне, що цікавить людину  як від неї позбутися. Причому швидко 🙂

Головний біль. Основні способи як від нього позбутися

Сучасний світ пропонує безліч болезаспокійливих препаратів, але не варто відразу мчати в аптеку та зайвий раз пити таблетки. Сьогодні ми поговоримо про звички, які допоможуть впоратися з головним болем або попередити його.

Отже, почати варто з самого простого − самомасажу голови.

Самомасаж зніме те саме м’язове напруження − одну з імовірних причин неприємних відчуттів.

Якщо одну або обидві сторони голови охоплює пульсуючий біль, масажуйте шкіру легкими натиснуваннями або ж застосуйте такий прийом − «вичісування» головного болю масажною щіткою.

Важливою дією при масажі голови є пиття звичайної води — до і після процедури. Вона допоможе організму вимити токсини після масажу.

Часто, головні болі викликаються перевтомою, тому варто на 10-15 хвилин відкласти всі справи і зануритися в тишу, щоб заспокоїти свідомість та м’язи.

Непогано буде робити це за чашкою зеленого, ромашкового або імбирного чаю. Всі вони володіють протизапальними і спазмолітичними властивостями.

    Зверніть увагу на прості звички, які допоможуть попередити появу головних болів.

Все дуже легко та доступно:

1. ХАРЧУВАННЯ

Намагайтеся перейти на режим харчування, що виключає вживання шкідливих продуктів. Не їжте багато і «що попало».

2. ТЕРАПІЯ

Прекрасний ефект надають ароматерапія, фітотерапія, методики очищення організму та кінезітерапія (спеціальна методика лікувальної фізкультури).

3. РУХ, РОЗТЯЖКА, ПОСТАВА

Намагайтеся стежити за поставою: випрямляйтеся, розправляйте плечі, тягніть шию. Більше рухайтеся, щоб зняти напругу в м’язах. Невелика розминка сприятиме виробленню ендорфінів, які притупляють головний біль.


Ці вправи допоможуть розслабити м’язи у верхній частині спини, шиї і плечей − а внаслідок допоможуть запобігти головні болі.

4. ДИХАННЯ

Якщо болить голова − швидше за все, це сигнал про нестачу кисню. Робіть повний глибокий вдих, щоб ви відчули, як розширюється діафрагма і наповнюються легені.

5. Ну і наостанок, ХОРОШИЙ СОН

Не позбавляйте себе можливості висипатися !!!

Ніщо не може замінити здоровий сон, тому мінімум 6 годин сну − запорука нормального здорового життя.

Любіть себе, цінуйте своє здоров’я та нехай головні болі вас не турбують!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *